29.Juuni kell 19:00 korraldab Team Astur koostöös Klemmer Consultancy’ga Mindset webinari Zoom keskkonnas.

 

Seminari viib läbi Bert Klemmer. Bert on endine Eesti jalgpalli noortekoondislane, kes hetkel omandab spordi-ja terviseteaduste doktorikraadi Loughborough ülikoolis. Loughborough ülikooli peetakse sporditeaduste valdkonnas maailma parimaks. Samuti treenivad ja õpivad mitmed maailma tippsportlased sealses Kesk-Inglismaal asuvas ülikoolis. 2016. aastal toimunud Rio suveolümpial osales üle 80 sportlase, kes olid kooliga seotud. Nopiti 12 medalit, neist viis kuldset. Kui Loughborough oleks riik, paigutunuks ta medalitabelis 17. positsioonile, otse Horvaatia, Kuuba, Uus-Meremaa ja Kanada ette.

 

Samuti on Bert omandanud bakalaurusekraadi spordi manageerimises ja magistrikraadi spordi ja füüsilise liikumise juhtimises. Hetkel töötab ta Inglismaa vaimse tervise organisatsioonis (CHUMS) projektikoordinaatorina, et noorte inimeste vaimset tervist ja emotsionaalset heaolu läbi spordi parandada Cambridgeshire’i ja Bedfordshire’i maakonnas. Eelnevalt on Bert töötanud Bedfordshire’i maakonna spordipartnerlus organisatsioonis (Bedfordshire County Sports Partnership), Bedfordshire maakonna jalgpalliliidus (Bedfordshire Football Association) ja Bedfordshire ülikoolis (University of Bedfordshire).

 

2020.aasta jaanuaris loodud Klemmer Consultancy toetab inimesi ja organisatsioone spordi, tervise ja hariduse valdkondades. Üks teenustest, mida nad pakuvad on mind coaching, mis tugineb akadeemilistele uuringutele, mis selgitavad psühholoogia mõju spordile, sportlikele võimetele, liikumisele, kehalisele aktiivsusele ja üleüldse meie elule. Nad lähtuvad oma töös kliendi individuaalsetest vajadustest ja eripärasustest, et parandada tulemusi ja tõsta sisemist motivatsiooni. Samuti aitame püstitada realistlikke eesmärke nii spordis kui igapäevaelus ning planeerida tegevuskava. Lisaks arutatakse teemadel: kuidas sporti nautida; treeningprotsess ja selle plaanist kinni pidamine; muud välised tegurid, mis meid mõjutavad. Seminaris me räägime kõikidest nendest teemadest. Klemmer Consultancy on teinud mindset treeninguid mitme tuntud atleediga Eestist ja Inglismaalt. Näiteks Maikel Astur (Eesti parim kikkpoksija 2018, 2019; WAKO maailmameistrivõistluste pronks medal ja WAKO euroopameistrivõistluste pronksmedal), Kay Prosper (Inglismaa poksi super kergekaalu praegune vööhoidja), üle 20 jalgpalluri Eesti Premium liigast ja teiste tuntud atleetidega.

 

Palun broneeri oma koht emaili teel - teamasturgym@gmail.com . Broneeri aeg kiirelt, sest kohtade arv on piiratud!